Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
U banjalučkom naselju Jošikova voda sinoć je došlo do požara na automobili zbog kojeg su intervenisali banjalučki vatrogasci.
Kako navode iz Vatrogasno-spasilačke brigade Banjaluka oni su imali intervenciju u u 21.46, a to je bila jedna od pet tog dana.
Prva intervencija zabilježena je u 10.23, kada je izbio požar na kući u Karađorđevoj ulici. Tokom popodnevnih časova vatrogasci su gasili dva požara kontejnera, u 14.41 na Bulevaru Živojina Mišića i u 16.43 u Knežopoljskoj ulici.
Posljednja intervencija zabilježena je u 23.30 časova, kada je ponovo gorio kontejner na Bulevaru Živojina Mišića.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Hronika
2 sedm
18
Hronika
2 sedm
3
Hronika
2 sedm
0
Hronika
2 sedm
0Najnovije
20
49
20
46
20
45
20
43
20
40
Trenutno na programu