Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Premijer Republike Srpske Savo Minić odlikovan je danas Ordenom Svetog kralja Dragutina zbog aktivnog učešća u životu Eparhije zvorničko-tuzlanske.
"Sa velikom čašću i zahvalnošću primio sam Orden Svetog kralja Dragutina. Ovo priznanje doživljavam kao podsticaj da nastavim da radim u službi našeg naroda, čuvajući vrijednosti vjere, zajedništva i sabornosti. Hvala Eparhiji zvorničko-tuzlanskoj na ukazanom povjerenju i blagoslovu", istakao je Minić u objavi na društvenoj mreži Iks.
Sa velikom čašću i zahvalnošću primio sam Orden Svetog kralja Dragutina.
Ovo priznanje doživljavam kao podsticaj da nastavim da radim u službi našeg naroda, čuvajući vrijednosti vjere, zajedništva i sabornosti.
Hvala Eparhiji zvorničko-tuzlanskoj na ukazanom povjerenju i blagoslovu. pic.twitter.com/LEJXOzTrUH
— Savo Minić (@minic_savo) June 7, 2026
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Svijet
2 sedm
0
Region
2 sedm
0
Savjeti
2 sedm
0
Zanimljivosti
2 sedm
0
Republika Srpska
2 sedm
0
Republika Srpska
2 sedm
0
Republika Srpska
2 sedm
1
Republika Srpska
2 sedm
9Najnovije
18
08
17
49
17
30
17
01
16
57
Trenutno na programu