Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Predsjednik Vlade Srbije Đuro Macut posjetiće danas Banjaluku u okviru nastavka kontinuiranih sastanaka sa predstavnicima Republike Srpske.
Sastaće se sa premijerom Srpske Savom Minićem, kao i sa predsjednikom Akademije nauka i umetnosti Republike Srpske Dragoljubom Mirjanićem.
Nakon toga će Macut biti inaugurisan u inostranog člana Akademije nauka i umjetnosti Srpske.
Planirano je da srpski premijer obiđe i Univerzitetski klinički centar i razgovara sa generalnim direktorom Nikolom Šobotom.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Hronika
1 h
0
Svijet
1 h
0
Zanimljivosti
1 h
0
Banja Luka
1 h
0
Srbija
11 h
0
Srbija
13 h
0
Srbija
15 h
0
Srbija
19 h
0Najnovije
08
21
08
16
08
12
08
03
07
59
Trenutno na programu