Izvor:
Telegraf
Komentari:
0
Jedan tramvaj danas je poslije 9 sati iskliznuo iz šina na Bulevaru kralja Aleksandra.
U pitanju je okretnica kod Kluza (stara okretnica).
Tramvaj je izlazio iz okretnice, uključivao se na glavni pravac ka Vukovom spomeniku i na skretnici iskočio iz šina.
Ekipe GSP su bile na terenu i sanirale problem. Kako su nam kazali, uzrok ove nezgode je to što su šine bile zaleđene.
Saobraćaj je normalizovan.
(telegraf)

Srbija
5 mj
0
Srbija
5 mj
2
Srbija
5 mj
0
Srbija
5 mj
0Najnovije
16
22
16
17
16
11
16
04
16
02
Trenutno na programu