Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Атлетичари АК Борац остварили су запажене резултате на Првенству Републике Српске за сениоре и пионире, које је данас одржано на Сокоцу.
На сениорском првенству чланови Борца освојили су велики број медаља, а најуспјешнији појединац такмичења био је Лука Ивичић, који је стигао до два злата и једног сребра.
Златне медаље освојили су:
Сребрне медаље припале су:
Бронзану медаљу освојио је Никола Марчета у троскоку.
Успјешан наступ Борац је имао и на пионирском првенству Републике Српске.
Сребрну медаљу освојила је Теодора Косић на 1.000 метара, док је бронза припала штафети 4x100 метара у саставу Нина Вујиновић, Теодора Косић, Сара Змијањац и Николина Миљатовић.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Друштво
1 мј
0
Наука и технологија
1 мј
0
Друштво
1 мј
0
Република Српска
1 мј
8
Остали спортови
1 мј
0
Остали спортови
1 мј
0
Остали спортови
1 мј
0
Остали спортови
1 мј
0Најновије
22
42
22
42
22
27
22
16
22
16
Тренутно на програму