Коментари:
1
Министар унутрашњих послова ФБиХ Рамо Исак стигао је у зграду СИПА у Источном Сарајеву, преноси Дневни аваз.
У просторијама СИПА-е Исак ће бити саслушан.
Раније је портал Истрага објавио како је федерални ПОСКОК започео истражне радње против Исака.
Више детаља о околностима саслушања за сада није познато.

Република Српска
7 мј
4
Република Српска
7 мј
1
Република Српска
7 мј
10
Република Српска
7 мј
2Најновије
18
32
18
22
18
17
18
08
17
49
Тренутно на програму