Коментари:
0
На граничним прелазима Градишка, Костајница, Брод и Шепак појачана је фреквенција возила на излазу из БиХ, саопштено је из Ауто-мото савеза Републике Српске.
На осталим прелазима нема дужих задржавања.
Најновије
08
24
08
17
08
16
08
12
08
11
Тренутно на програму