Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Институт за јавно здравство Републике Српске набавио је серум против уједа змије чија је количина довољна за двије године, изјавио је директор Института Бојан Ђенић.
Ђенић је рекао да је серум прошле седмице стигао у Институт, а домови здравља су већ преузели одређене количине.

БиХ
Цвијановић: Све кризе у БиХ су резултат спољних антидејтонских интервенција
- Успјели смо да обезбиједимо количине ову и наредну годину - рекао је Ђенић у Источном Сарајеву.
(СРНА)
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Република Српска
2 мј
1
Здравље
2 мј
0
Република Српска
2 мј
2
Хроника
2 мј
0Најновије
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Тренутно на програму