Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
У Добоју ће данас са Градског моста бити спуштено 11 ружа у ријеку Босну у знак сјећања на једанаесторо страдалих у мајским поплавама 2014. године, када је овај град био потпуно потопљен.
Према ранијим подацима Градске управе, током мајских поплава 2014. године у Добоју је причињена материјална штета од око 173 милиона КМ.

Свијет
Састанак Трампа и Сија у комплексу руководства КП Кине посљедњег дана посјете
Водена стихија оштетила је 2.890 стамбених јединица и 950 привредних субјеката.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Занимљивости
1 мј
0
Друштво
1 мј
0
Бања Лука
1 мј
0
Култура
1 мј
0
Друштво
1 мј
0
Друштво
1 мј
0
Друштво
1 мј
0
Друштво
1 мј
0Најновије
22
38
22
32
22
19
22
15
22
04
Тренутно на програму