Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Због планираних радова на електричној мрежи, неколико бањалучких насеља и улица сутра ће остати без електричне енергије, саопштено је из „Електрокрајине”.
Према најави, планирана су сљедећа искључења:
Од 09.00 до 14.00 часова: Дијелови улица Банијска, Краља Александра I Карађорђевића, Новака Пивашевића и насеље Весели бријег.
Од 09.00 до 15.00 часова: Дијелови насеља Рамићи те дио XXIII куљанске улице.
У случају лоших временских услова, радови ће бити одгођени, а потрошачи благовремено обавијештени о новом термину.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Култура
1 мј
0
Друштво
1 мј
0
Друштво
1 мј
0
Сцена
1 мј
1
Бања Лука
1 мј
0
Бања Лука
1 мј
0
Бања Лука
1 мј
0
Република Српска
1 мј
9Најновије
18
28
18
15
18
10
18
04
18
00
Тренутно на програму