Аутор:
Теодора БјелогрлићКоментари:
0
Више стотина дјеце и одраслих из читаве Херцеговине данас је стигло на Чемерно, на манифестацију „Сви на снијег, Чемерно те зове“.
У скијању, санкању, вожњи моторним санкама, али и домаћим специјалитетима уз топле напитке, уживају све генерације, а планина је данас испуњена смијехом и добром енергијом.
Манифестацију „Сви на снијег, Чемерно те зове“ већ четврту годину заредом организују Туристичка организација општине Гацко и Школа спорта „Спартакус“, заједно са партнерима Омладинска организација Језерине и Омладинска организација Чемерно.
Циљ је промоција овог бисера сјевера Херцеговине као зимске дестинације и мјеста окупљања љубитеља природе.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Регион
4 мј
0
Друштво
4 мј
0
Наука и технологија
4 мј
0
Свијет
4 мј
0Најновије
09
21
09
18
09
16
09
04
08
57
Тренутно на програму