Извор:
СРНА
Коментари:
0
Комунални отпад који се 15 дана гомила у Бијељини и селима Семберије биће одвезен до краја седмице, најавио је данас вршилац дужности директора предузећа "Комуналац" Мирослав Кулић.
"Ангажована је сва механизација и радници, отпад се вози по устаљеном распореду. Очекујемо да ће до краја недјеље бити очишћено више од 95 одсто комуналног отпада у граду и селима", рекао је Кулић Срни.

Наука и технологија
Кина уводи строга правила за АИ четботове
Он каже да су прилаз камионима отежали сњежно невријеме, нерашчишћене улице и паркирани аутомобили затрпани снијегом чија је висина била 30 центиметара, тако да још има локација гдје је ситуација лоша.
Кулић је навео да бијељинско предузеће "Комуналац" има 42.000 корисника, те да се дневно са градских улица уклони у просјеку више од 100 тона комуналног отпада.

Градови и општине
5 мј
0
Градови и општине
5 мј
1
Градови и општине
5 мј
1
Градови и општине
5 мј
0Најновије
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Тренутно на програму