Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Полицијски службеници Полицијске станице Добој 1 ухапсили су јуче Н.В. са подручја града Добоја због сумње да се бавио продајом наркотика.
Он је лишен слободе због основа сумње да је извршио кривично дјело "Неовлаштена производња и промет опојних дрога".
На основу наредбе Основног суда у Добоју, инспектори су јуче претресли кућу, помоћне објекте и аутомобил које осумњичени Н.В. користи.
Том приликом пронађена је и одузета одређена количина бијеле прашкасте материје која својим изгледом асоцира на спид.
Након што предмет буде комплетно документован, Окружном јавном тужилаштву Добој биће достављен извјештај о почињеном кривичном дјелу.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Хроника
1 ч
0
БиХ
1 ч
0
Љубав и секс
1 ч
0
Сцена
1 ч
0
Хроника
1 ч
0
Хроника
2 ч
0
Хроника
2 ч
0
Хроника
20 ч
0Најновије
11
03
10
57
10
51
10
47
10
45
Тренутно на програму