Добојлија пао због спида

25.06.2026 10:02

Коментари:

0
Добојлија пао због спида
Фото: АТВ

Полицијски службеници Полицијске станице Добој 1 ухапсили су јуче Н.В. са подручја града Добоја због сумње да се бавио продајом наркотика.

Он је лишен слободе због основа сумње да је извршио кривично дјело "Неовлаштена производња и промет опојних дрога".

На основу наредбе Основног суда у Добоју, инспектори су јуче претресли кућу, помоћне објекте и аутомобил које осумњичени Н.В. користи.

Том приликом пронађена је и одузета одређена количина бијеле прашкасте материје која својим изгледом асоцира на спид.

Након што предмет буде комплетно документован, Окружном јавном тужилаштву Добој биће достављен извјештај о почињеном кривичном дјелу.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: