Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
У Сарајеву је јуче нападнута жена на подручју општине Ново Сарајево, у Колодворској улици, сазнаје „Аваз“.
Према извору „Аваза“ ова жена је, наводно жељела понудити бескућнику храну, међутим он ју је напао.
- Жена је дошла јуче око 16 сати у ПУ Ново Сарајево да пријави да је око подне задобила лакшу тјелесну повреду од стране старијег мушкарца који је ударио штаком, ортопедским помагалом – рекла је портпаролка Министарства унутрашњих послова Кантона Сарајево, Мерсиха Новалић за „Аваз“.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Савјети
2 мј
0
Друштво
2 мј
0
Хроника
2 мј
0
Занимљивости
2 мј
0
Хроника
2 мј
0
Хроника
2 мј
0
Хроника
2 мј
0
Хроника
2 мј
0Најновије
19
05
18
58
18
52
18
49
18
19
Тренутно на програму