Аутор:
АТВКоментари:
0
На ауто-путу "9. јануар", у близини Добоја, дошло је до саобраћајне незгоде у којој се преврнула цистерна са млијеком.
Како се може видјети на снимцима који круже друштвеним мрежама, цистерна је закрчила лијеву траку, а уништена је и заштитна ограда.
Тренутно нема информација о повријеђеним особама, а саобраћај се одвија успорено.
Ускоро опширније...
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Србија
6 д
0
Хроника
6 д
0
Бања Лука
6 д
17
Република Српска
6 д
2Најновије
Тренутно на програму