Аутор:
АТВКоментари:
0
Бањалучка полиција ухапсила је јуче четири особе због дроге.
Код особе И.И. из Билеће, пронађена је и одузета одређена количина марихуане.
"Лица Д.Л., Д.С. и З.В. сви из Бањалуке лишени су слободе, због почињених прекршаја из члана због почињених прекршаја из члана 220. Закона о основама безбједности саобраћаја на путевима у БиХ. Наведена лица су приликом контроле возила којим је управљало, одбила да се подвргне испитивању на присуство опојних дрога", наведено је у саопштењу ПУ Бањалука.
О свему наведеном је обавијештен дежурни судија Основног суда у Бањалуци.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Хроника
3 мј
0
Хроника
3 мј
0
Хроника
3 мј
0
Хроника
3 мј
0Најновије
16
04
15
50
15
48
15
40
15
36
Тренутно на програму