Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Због насиља у породици осуђена је 57-годишњакиња која је пијана напала свог мужа (57). Инцидент се догодио 31. маја око 13.30 у викендици у околини Копривнице, када се 57-годишњакиња, под утицајем алкохола од 1,49 промила, насилнички понашала у породици.
Најприје је викала на супруга и вријеђала га речима: "ђубре једно, смеће, к****ш се, продао си ме свима", а затим је узела даљински управљач од телевизора и бацила га у зид.
Након тога је физички напала мужа. Више пута га је изгребала ноктима по грудима, а потом га је више пута отвореним длановима обје руке ударила по леђима. Муж није тражио љекарску помоћ.

Ауто-мото
Са тржишта се повлачи више модела аутомобила: Шта је "кврцнуло"
На лице мјеста је стигла полиција, жена је ухапшена и до наредног дана се тријезнила у полицијској станици, а потом је изведена пред прекршајни суд гдје јој је изречена новчана казна од 380 евра. Пошто је провела два дана у притвору, остало јој је да плати 300 евра казне.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Друштво
1 ч
0
Савјети
1 ч
0
Свијет
1 ч
2
Свијет
1 ч
0
Регион
13 ч
0
Регион
19 ч
0
Регион
19 ч
0
Регион
20 ч
0Најновије
09
17
09
16
09
07
09
06
09
03
Тренутно на програму