Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Предсједник Милорад Додик рекао је да је Србија данас показала своју снагу и да је са скупа у Београду послата порука да грађани желе наставак развоја, стабилности и политике која земљу чини све јачом и угледнијом.
Србија је још једном показала своју снагу, јединство и вјеру у будућност, истакао је Додик.
Он је навео да је предсједник Александар Вучић показао да је Србија прије свега окренута себи, али и отворена за сарадњу са свима.
"Таква Србија је ослонац и Републици Српској", објавио је Додик на Иксу.
Србија je још једном показала своју снагу, јединство и вјеру у будућност. Са скупа у Београду послата је порука да грађани Србије желе наставак развоја, стабилности и политике која Србију чини све јачом и угледнијом.
Александар Вучић @avucic показао је да је Србија приjе свега… pic.twitter.com/IJ8Aq82P4s
— Милорад Додик (@MiloradDodik) June 27, 2026
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Србија
1 ч
0
Србија
1 ч
1
Република Српска
2 ч
1
Србија
2 ч
1
Република Српска
1 ч
0
Република Српска
1 ч
0
Република Српска
2 ч
1
Република Српска
5 ч
2Најновије
20
44
20
42
20
20
20
10
20
08
Тренутно на програму