Додик: Србија још једном показала своју снагу

27.06.2026 19:38

Коментари:

0
Додик: Србија још једном показала своју снагу
Фото: X / Milorad Dodik

Предсједник Милорад Додик рекао је да је Србија данас показала своју снагу и да је са скупа у Београду послата порука да грађани желе наставак развоја, стабилности и политике која земљу чини све јачом и угледнијом.

Србија је још једном показала своју снагу, јединство и вјеру у будућност, истакао је Додик.

Он је навео да је предсједник Александар Вучић показао да је Србија прије свега окренута себи, али и отворена за сарадњу са свима.

"Таква Србија је ослонац и Републици Српској", објавио је Додик на Иксу.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: