Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
2
Предсједник Владе Републике Српске Саво Минић рекао је да га увијек оплемени разговор са омладином, те да је тако било и данас са студентима на Палама.
"Наша је обавеза да стварамо боље услове за образовање, усавршавање и останак младих. Наставићемо да подржавамо студенте и улажемо у високо образовање, јер су они наша будућност", поручио је Минић у објави на "Иксу".
У препуном амфитеатру Економског факултета на Палама, предсједник Владе Српске одржао је предавање о теми "Република Српска - јуче, данас, сутра".
Увијек ме оплемени разговор са омладином, тако је било и данас са студентима на Палама. Наша је обавеза да стварамо боље услове за образовање, усавршавање и останак младих. Наставићемо да подржавамо студенте и улажемо у високо образовање, јер су они наша будућност. pic.twitter.com/171D6HlJie
— Саво Минић (@minic_savo) June 3, 2026
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Република Српска
2 седм
3
Република Српска
2 седм
0
Република Српска
2 седм
3
Република Српска
2 седм
0Најновије
Тренутно на програму