Аутор:
АТВКоментари:
0
Република Српска наставља сарадњу на највишем нивоу са Руском Федерацијом, истакао је лидер СНСД-а Милорад Додик након што је делегација Републике Српске допутовала у Санкт Петербург гдје ће присуствовати Међународном економском форуму.
"Традиционални форум, под покровитељством предсједника Русије Владимира Путина показује способност у привреди", додао је Додик за РТРС.
Истакао је да ће форуму присуствовати значајне делегације, али и међународни пријатељи.
"Долазе значајне делегације из западних земља, као и компаније из Европе. Ово је прилика да се поново сретнемо са нашим важним партнерима. Радује ме што ћемо се срести с неким с ким смо имали до сада сарадњу у овим деликатним условима", додао је Додик.
Истакао је да ће делегација Српске у наредна два дана имати прилику да се сусретне са веома важним људима и партнерима.
Подсјећамо, делегација Републике Српске допутовала је данас у Санкт Петербург гдје ће присуствовати Међународном економском форуму, а на аеродрому их је дочекао предсједник Комитета за спољне послове, члан Владе Санкт Петербурга Јевгениј Григоријев.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Бања Лука
1 седм
0
Свијет
1 седм
0
Регион
1 седм
0
Друштво
1 седм
0
Република Српска
1 седм
0
Република Српска
1 седм
0
Република Српска
1 седм
0
Република Српска
1 седм
9Најновије
23
17
22
58
22
56
22
51
22
45
Тренутно на програму