Извор:
АТВ
Коментари:
0
Премијер Републике Српске, Саво Минић, положио је вијенац на спомен-обиљежје палим борцима Војске Републике Српске на гробљу ''Свети Пантелија“ у Бањалуци.
Минић је положио вијенац и на споменик 12 беба у Бањалуци.
Током данашње посјете Бањалуци, Минић ће разговарати са градоначелником Драшком Станивуковићем.
Планирана је и посјета градилишту централног споменика борцима Одбрамбено-отаџбинског рата Републике Српске 1991-1995. године.

Свијет
8 мј
0
Србија
8 мј
0
Сцена
8 мј
0
Хроника
8 мј
0
Република Српска
8 мј
0
Република Српска
8 мј
0
Република Српска
8 мј
1
Република Српска
8 мј
2Најновије
18
04
17
40
17
33
17
26
17
12
Тренутно на програму