Коментари:
0
У Бањалаци је у току састанак будућег мандатара Саве Минића са делегацијом СНСД-а.
Након састанка предвиђена је конференција за новинаре у 16.00 часова.

Република Српска
Минић: Привржени даљем јачању Српске
Минић се раније данас састао са представницима политичких странака које су се одазвале на састанак о процесу формирања нове владе, те са социјалним партнерима.
Он је рекао да формирање нове владе представља корак ка даљем јачању институционалне и политичке стабилности Српске.

Србија
5 мј
0
Хроника
5 мј
0
Република Српска
5 мј
1
Хроника
5 мј
0Најновије
14
16
14
14
14
03
13
34
13
31
Тренутно на програму