Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
2
Предсједник Владе Републике Српске у оставци Саво Минић разговарао је данас у Бањалуци са амбасадором Републике Њемачке у БиХ Алфредом Гранасом.
У отвореном и конструктивном разговору, сумирани су односи између Републике Њемачке, Републике Српске и БиХ, са посебним освртом на актуелне политичке и економске изазове са којим се земља суочава.
Током састанка, Минић је поновио апсолутну приврженост Републике Српске одредбама Дејтонског мировног споразума, те још једном указао да је потребно тежити компромису са представницима свих етничких група у циљу просперитетније будућности за све грађане.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Хроника
3 мј
0
Свијет
3 мј
0
Регион
3 мј
0
Регион
3 мј
0Најновије
14
47
14
39
14
31
14
31
14
29
Тренутно на програму