Коментари:
1
Предсједник Владе Републике Српске Саво Минић објавио је на свом Икс налогу, да се на крају данашњег дана пита да ли су се блокаде исплатиле политичком Сарајеву.
- И да ли су срећни што у БиХ само мржња без проблема прелази све границе.
Подсјећамо, упркос бројним опструкцијама бошњачких политичара и експерата вечерас је привремено отворен нови мост и Гранични прелаз у Градишци.
На крају овог дана размишљам да ли се политичком Сарајеву исплатила оволика жеља за блокадом и да ли су срећни што у БиХ само мржња без проблема прелази све границе.
— Саво Минић (@minic_savo) May 19, 2026

Регион
3 седм
1
Сцена
3 седм
0
Свијет
3 седм
0
Република Српска
3 седм
11
Република Српска
3 седм
11
Република Српска
3 седм
0
Република Српска
3 седм
0
Република Српска
3 седм
1Најновије
Тренутно на програму