Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
1
Предсједник Народне скупштине Републике Српске Ненад Стевандић сматра да од ОХР-а у БиХ није ништа остало након сједнице Савјета безбједности УН.
"Од ОХР-а у БиХ су, како би наш народ рекао, остали само дугмићи", рекао је Стевандић новинарима у Бањалуци.
Осим представника Русије и Кине који су на сједници Савјета безбједности УН позвали на затварање ОХР-а, замјеник америчког амбасадора у УН Тами Брус рекла је да САД сматрају да наредни изабрани високи представник треба да ради на пребацивању надлежности управљања институцијама на домаће политичаре и да мора да има и унутрашњи и међународни консензус.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Хроника
1 мј
0
Регион
1 мј
0
Друштво
1 мј
7
Свијет
1 мј
0
Република Српска
1 мј
2
Република Српска
1 мј
0
Република Српска
1 мј
0
Република Српска
1 мј
1Најновије
17
29
17
11
17
10
17
05
16
52
Тренутно на програму