Извор:
Телеграф
Коментари:
0
Горска служба спасавања (ГСС) објавиле је на свом сајту вијест о успјешно изведеној акцији на Фрушкој Гори, након што су се двоје страних држављана, мајка и дијете, изгубили, а које су успјешно пронађени и спасени.
Успјешна акција припадника Ватрогасно – спасилачког батаљона Нови Сад и Горске службе спасавања. Двоје страних држављана, мајка и дијете, изгубили су се на Фрушкој гори изнад Буковца.

Занимљивости
Универзум отвара сеф за ова два знака: Стиже најбогатији период за њих
Координисаним радом служби и брзом реакцијом, лица су лоцирана, пронађена и извучена на безбједно након чега су предата екипи Хитне помоћи", пише у саопштењу Горске службе спасавања.

Савјети
5 мј
0
Наука и технологија
5 мј
0
Република Српска
5 мј
0
Хроника
5 мј
0Најновије
20
50
20
46
20
37
20
12
20
10
Тренутно на програму