Извор:
Телеграф
Коментари:
0
У Лазаревцу, у Орашачкој улици, је у суботу дошло до несрећног случаја када је једна особа страдала. Водоинсталатер М. С. (73) је поправљао воду, након чега је отишао до шахте, како би затворио воду, гдје је дошло до несреће и у исту је упао.
Хитна помоћ је брзо стигла на лице мјеста, али несрећном човјеку није било спаса, могли су само да констатују смрт.
Истрагу води Више јавно тужилаштво у Београду.
(Телеграф)

Свијет
6 мј
0
Фудбал
6 мј
0
Фудбал
6 мј
0
Хроника
6 мј
0
Србија
6 мј
0
Србија
6 мј
0
Србија
6 мј
0
Србија
6 мј
0Најновије
08
48
08
44
08
42
08
36
08
28
Тренутно на програму