Извор:
Телеграф
Коментари:
0
У Лазаревцу, у Орашачкој улици, је у суботу дошло до несрећног случаја када је једна особа страдала. Водоинсталатер М. С. (73) је поправљао воду, након чега је отишао до шахте, како би затворио воду, гдје је дошло до несреће и у исту је упао.
Хитна помоћ је брзо стигла на лице мјеста, али несрећном човјеку није било спаса, могли су само да констатују смрт.
Истрагу води Више јавно тужилаштво у Београду.
(Телеграф)

Свијет
6 мј
0
Фудбал
6 мј
0
Фудбал
6 мј
0
Хроника
6 мј
0
Србија
6 мј
0
Србија
6 мј
0
Србија
6 мј
0
Србија
6 мј
0Најновије
10
01
10
00
09
53
09
45
09
43
Тренутно на програму