Аутор:
АТВКоментари:
0
Централна команда војске Сједињених Држава преусмјерила је 85 комерцијалних бродова из Ормуског мореуза у настојању да спроведе поморску блокаду иранских лука.
"Команда наставља стриктно да спроводи америчку блокаду иранских лука. Америчке снаге су до сада преусмјериле 85 комерцијалних пловила како би осигурале пуно поштовање блокаде", навела је Команда на "Иксу".

Свијет
Пуцњава у џамији у Сан Дијегу: Има мртвих и рањених
Америчка морнарица започела је 13. априла блокаду поморског саобраћаја који улази и излази из иранских лука са обје стране Ормуског мореуза.
Вашингтон тврди да пловила која нису иранска могу слободно да плове тим пловним путем све док не плаћају Техерану пропусницу.

Сцена
Тања и Муки спремају свадбу: ''Он је моја судбина''
Иранске власти нису објавиле увођење таксе, али су разговарале о таквим плановима.
(СРНА)
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Фудбал
3 седм
3
Друштво
3 седм
0
Свијет
3 седм
0
Република Српска
3 седм
5