Извор:
СРНА
Коментари:
0
Мађарски министар спољних послова Петер Сијарто саопштио је да је из затвора у Венецуели ослобођен један држављанин Мађарске.
Сијарто је на "Иксу" написао да се у затвору у Венецуели налази још двоје држављана Мађарске.
"Настављамо са напорима да осигурамо ослобађање друго двоје земљака", навео је Сијарто.

Наука и технологија
Кинеско „вјештачко Сунце“ пробило кључну границу у развоју нуклеарне фузије
Предсједавајући Парламенту Венецуеле Хорхе Родригез најавио је у четвртак, 8. јануара, да ће власти ускоро ослободити велики број затвореника, међу којима су држављани Венецуеле, али и других земаља.

Наука и технологија
5 мј
0
Занимљивости
5 мј
0
Сцена
5 мј
0
Друштво
5 мј
0Најновије
18
16
18
13
17
56
17
53
17
43
Тренутно на програму