Коментари:
0
Неименована жена из руског града Орска пала је са петог спрата док је, како се наводи, покушавала да очисти клима-уређај кроз прозор свог стана.
Драматичан тренутак забиљежила је камера са сусједне зграде, која је снимила не само сам пад, већ и оно што је услиједило.
Према доступним информацијама, жена је након пада остала да лежи на тлу око десет минута. Међутим, оно што је услиједило изненадило је све – успјела је да се прибере, устане и самостално се врати у свој стан.
Свједоци овог догађаја одмах су позвали Хитну помоћ, забринути због тежине ситуације. Ипак, према наводима руских медија, жена је по доласку љекара отворила врата и рекла да се осјећа добро, преноси Блиц.
За сада није познато да ли је ипак пристала да оде у болницу, нити какве је евентуалне повреде задобила приликом пада са велике висине.

Кошарка
3 мј
0
Друштво
3 мј
0
Република Српска
3 мј
0
Свијет
3 мј
0
Свијет
3 мј
0
Свијет
3 мј
0
Свијет
3 мј
0
Свијет
3 мј
0Најновије
14
22
14
20
14
18
14
13
14
06
Тренутно на програму