Minić čestitao novinarima Međunarodni dan medija

02.05.2026 10:22

Komentari:

0
Предсједник Владе Републике Српске Саво Минић говори на централној манифестацији у Центру за обуку Залужани поводом Дана полиције Републике Српске, 4. априла 2026. године.
Foto: ATV

Povodom 3. maja – Međunarodnog dana medija, predsjednik Vlade Republike Srpske Savo Minić uputio je čestitku svim novinarima i medijskim radnicima u Republici Srpskoj.

"Svim novinarima, urednicima i zaposlenim u medijima upućujem iskrene čestitke povodom Međunarodnog dana medija, uz poruku da će Vlada Republike Srpske i u budućnosti nastaviti sa snažnom podrškom principima novinarskih sloboda i pune slobode u izvještavanju", rekao je Savo Minić.

Kako kaže podržava svako nastojanje za poboljšanje položaja medijskih radnika, svjesni mnogobrojnih izazova sa kojim se svakodnevno suočavaju.

Жељка Цвијановић

Cvijanovićeva čestitala novinarima Međunarodni dan slobode medija

I u vremenu pred nama, nastavićemo da se pridržavamo načela potpune otvorenosti i odgovornosti prema javnosti, navodi se u čestitki predsjednika Vlade Republike Srpske Save Minića.

Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Podijeli: