Извор:
АТВ
Коментари:
0
Дио највећег града Републике Српске, Бањалуке, вечерас је остао без струје, јављају читаоци АТВ-а
Како су нам навели, у дијелу самог центра дошло је до прекида снабдијевања електричном енергијом.
За сада нема информација зашто је дошло до нестанка струје.
Не зна се да ли су у питању искључења због одржавања, или је дошло до квара.
Из Електропривреде је јуче најављено да ће нека насеља остати без струје због редовних одржавања, али су навели да ће прекиди трајати најкасније до 16 сати.

Бања Лука
6 мј
0
Бања Лука
6 мј
3
Бања Лука
6 мј
8
Бања Лука
6 мј
0Најновије
19
30
19
25
19
24
19
20
19
17
Тренутно на програму