Коментари:
0
Усљед квара на платформи, у центру Бањалуке, један мушкарац је остао у корпи на висини, због чега су интервенисали бањалучки ватрогасци, који су га спасили.
Како су данас, 28. септембра, саопштили ватрогасци, интервенција је забиљежена у 09.32 у Улици Краља Алфонса 13.
"На интервенцији је било осам ватрогасаца и два возила", саопштила је Ватрогасно-спасилачка бригада Бањалука.

Друштво
8 мј
0
Остали спортови
8 мј
0
Свијет
8 мј
0
Здравље
8 мј
0
Бања Лука
8 мј
0
Бања Лука
8 мј
0
Бања Лука
8 мј
0
Бања Лука
8 мј
0Најновије
19
40
19
32
19
20
19
12
19
09
Тренутно на програму