Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
3
Нијемац Кристијан Шмит, након што је кришом дошао у Бањалуку, око 14 часова напустио је сједиште ОХР-а у највећем граду Српске.
Шмит је, као и више пута до сада, бјежао од новинара АТВ-а тако да нисмо успјели да добијемо одговоре на нека питања.
На тај начин Шмит је избјегао да одговори због чега је данас боравио у Бањалуци и да ли се састао с неким од политичара из Републике Српске.

Бања Лука
Шмит поново кришом у Бањалуци
Још битније, избјегао је и питање да ли је тачно да ускоро напушта Босну и Херцеговину.
С ким се састао?
АТВ незванично сазнаје да су на састанку били присутни неки страни званичници.
Прије свих представници канцеларије америчке Амбасаде у Бањалуци који су сједиште ОХР-а напустили свега неколико минута прије Шмита.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

БиХ
2 мј
0
БиХ
2 мј
0
Република Српска
2 мј
26
БиХ
2 мј
7
Бања Лука
2 мј
0
Бања Лука
2 мј
0
Бања Лука
2 мј
0
Бања Лука
2 мј
0Најновије
16
13
16
00
16
00
15
46
15
36
Тренутно на програму