Скандал! Скинули заставу Српске са јарбола, па је запалили

26.06.2026 11:27

Коментари:

6
Хулигани запалили заставу Републике Српске
Фото: Screenshot/Youtube/Crna Hronika

На друштвеним мрежама појавио се видеоснимак на којем се види како је група хулигана скинула заставу Републике Српске с јарбола, након чега су исту запалили, пише Црна-хроника.

Према писању поменутог портала, застава се налазила на јарболу постављеном уз ентитетску линију између Федерације Босне и Херцеговине и Републике Српске у близини Дариве.

На снимку се види како младићи уклањају заставу, а потом је пале, што је изазвало бројне реакције и коментаре на друштвеним мрежама.

За сада није познато када је тачно снимак настао нити да ли је случај пријављен надлежним полицијским органима. Такође, није познато да ли је покренута истрага ради утврђивања идентитета особа које се доводе у везу с овим догађајем.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: