Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
6
На друштвеним мрежама појавио се видеоснимак на којем се види како је група хулигана скинула заставу Републике Српске с јарбола, након чега су исту запалили, пише Црна-хроника.
Према писању поменутог портала, застава се налазила на јарболу постављеном уз ентитетску линију између Федерације Босне и Херцеговине и Републике Српске у близини Дариве.
На снимку се види како младићи уклањају заставу, а потом је пале, што је изазвало бројне реакције и коментаре на друштвеним мрежама.
За сада није познато када је тачно снимак настао нити да ли је случај пријављен надлежним полицијским органима. Такође, није познато да ли је покренута истрага ради утврђивања идентитета особа које се доводе у везу с овим догађајем.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Регион
1 ч
0
Хроника
1 ч
0
Србија
1 ч
0
Свијет
1 ч
0Најновије
12
41
12
33
12
32
12
26
12
23
Тренутно на програму