Аутор:
АТВКоментари:
0
У Републици Српској у протекла 24 часа рођене су 32 бебе, од којих 22 дјевојчице и 10 дјечака, речено је у породилиштима.
Највише беба рођено је у Бањалуци - 11, затим у Бијељини четири, Требињу, Градишци и Добоју по три, Зворнику, Фочи, Невесињу по двије, Приједору, Источном Сарајеву по једна беба.
У Бањалуци је рођено шест дјевојчица и пет дјечака, Бијељини три дјевојчице и дјечак, Требињу, Градишци и Добоју по двије дјевојчице и дјечак, Зворнику и Невесињу по двије дјевојчице, Фочи дјевојчица и дјечак, Приједору и Источном Сарајеву дјевојчица.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Бања Лука
1 седм
0
Здравље
1 седм
0
Занимљивости
1 седм
0
Друштво
1 седм
0
Друштво
1 седм
0
Друштво
1 седм
0
Друштво
1 седм
0
Друштво
1 седм
0Најновије
19
25
19
12
19
11
19
05
19
00
Тренутно на програму