Додик на терену: Шутирао пенале, па послао јаку поруку младима

26.06.2026 20:40

Коментари:

0
Додик на терену: Шутирао пенале, па послао јаку поруку младима
Фото: Instagram / mdodik.official

Предсједник СНСД-а Милорад Додик присуствовао је свечаној академији поводом 100 година ФК Слога Горњи Подградци.

Том приликом Додик је шутирао на гол, а имао је и поруку за младе грађане Републике Српске.

"Увијек смо имали младе који знају одбранити. И гол и Републику Српску", написао је Додик на Инстаграму.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: