Коментари:
0
Сезонски међународни путнички воз на релацији Сарајево – Плоче – Сарајево јутрос је почео саобраћати, али је први дан обиљежен непланираним прекидом и техничким проблемима.
Како је из Жељезница ФБиХ потврђено за "Аваз" дошло је до квара локомотиве у Чапљини.
"Међународни сезонски путнички воз Сарајево - Плоче - Сарајево, који је јутрос у 07:15h кренуо са станице Сарајево, стигао је у Плоче са кашњењем од 30 минута.

Здравље
Лијекови за мршављење могу да поремете чуло укуса или мириса
Кашњење је у већој мјери узроковано привремено уведеним лаганим вожњама због високих температура, као превентивном мјером због могућих деформација колосијека усљед неповољних временских услова.
Сам дефект локомотиве десио се у станици Чапљина, која је крајња станица до које ЖФБиХ возе воз. Одатле композицију Талго воза преузима ХЖ локомотива, тако да због самог дефекта локомотиве није било великог задржавања путника - навели су.

Република Српска
1 ч
0
Република Српска
1 ч
2
Свијет
1 ч
0
Свијет
1 ч
0Најновије
17
37
17
35
17
31
17
25
17
25
Тренутно на програму