Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Припадници Управе за ваздухопловство МУП-а Републике Српске ноћас су успјешно реализовали ванредни медицински транспорт 42-годишњег мушкарца, који је из УКЦ-а у Бањалуци упућен на хитно лијечење у ВМА у Београду ради извођења тромбектомије.
Након пријема на ВМА и интервенције надлежних љекара, пацијент је стабилног здравственог стања.
"Захваљујемо Јединици Граничне полиције БиХ и колегама из Полицијске управе Бијељина на изузетној сарадњи, професионалности и брзој реакцији, које су биле од кључног значаја за успјешну реализацију задатка", наводе из МУП-а Републике Српске.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Хроника
1 ч
0
Регион
1 ч
0
БиХ
1 ч
1
Србија
1 ч
0
Друштво
1 ч
0
Друштво
2 ч
0
Друштво
3 ч
1
Друштво
4 ч
0Најновије
12
07
12
05
11
58
11
51
11
45
Тренутно на програму