Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
У насељу Нова Отока у Сарајеву дошло је до саобраћајне несреће у којој је возило завршило на крову у пјешачкој зони.
Повријеђена је једна особа која је превезена на КУМ гдје јој се указује медицинска помоћ.
- Учествовало је једно возило, а повријеђена је једна особа. Лице је превезено на КУМ - потврђено је за "Аваз" из Оперативног центра МУП-а КС.
Како "Аваз" незванично сазнаје, особа која је управљала аутомобилом, претицала је друга возила након чега је ударила у саобраћајни знак те се аутомобил преврнуо на кров.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

БиХ
1 ч
1
Србија
1 ч
0
Регион
1 ч
0
Свијет
2 ч
0Најновије
12
07
12
05
11
58
11
51
11
45
Тренутно на програму