Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
У Републици Српској у протекла 24 часа рођена је 21 беба, од којих 10 дјевојчица и 11 дјечака, речено је Срни у породилиштима.
Највише беба рођено је у Бањалуци - осам, затим у Бијељини четири, Приједору, Фочи и Добоју по двије, Невесињу, Градишци и Источном Сарајеву по једна беба.

Ауто-мото
Ако оштетите ауто на лошем асфалту, само један папир вас дијели од исплате штете
У Бањалуци су рођене три дјевојчице и пет дјечака, у Бијељини три дјевојчице и један дјечак, у Приједору дјевојчица и дјечак, Добоју и Фочи по два дјечака, Невесињу, Градишци и Источном Сарајеву по једна дјевојчица.
Порођаја није било у протекла 24 часа у породилиштима у Зворнику и Требињу.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Сцена
3 мј
0
Здравље
3 мј
0
Свијет
3 мј
0
Друштво
3 мј
0Најновије
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Тренутно на програму