Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Управа за цивилну заштиту и ватрогасно друштво Херцеговачко-неретванског кантона је издала ванредну вијест за грађане због повећане појаве дима на подручју ЈП Депонија.
Како су навели, у околини је примјетна велика количина дима, а надлежни органи прате стање на терену, те се предузимају све потребне мјере.
На гашењу пожара активно раде ватрогасци и ваздушне снаге.
Такође су грађанима препоручили да избјегавају боравак на отвореном у случају да се налазе у непосредној близини објекта, те да обавезно држе затворене прозоре и врата и да прате оглашавање надлежних институција.
Јавност ће бити о свему обавијештена преко службених канала у случају да се ситуација погорша.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Градови и општине
18 ч
0
Градови и општине
19 ч
0
Градови и општине
22 ч
0
Градови и општине
1 д
0Најновије
14
24
14
19
14
17
14
08
14
07
Тренутно на програму