Извор:
АТВ
Коментари:
1
У несрећи у Бањалуци повријеђена је жена коју је на пјешачком ударио аутомобил у Гундулићевој улици.
Повријеђена жена је остала непомично да лежи након несреће све до доласка возила Хитне помоћи.
Како кажу очевици за АТВ, дјевојка је прелазила на пјешачком прелазу, а возач Мерцедеса који ју је ударио је разговарао на телефон у тренутку несреће.

За сада није познат степен повреда несрећне дјевојке.

БиХ
8 мј
0
Свијет
8 мј
0
Хроника
8 мј
2
Свијет
8 мј
0
Друштво
8 мј
0
Друштво
8 мј
0
Друштво
8 мј
0
Друштво
8 мј
0Најновије
Тренутно на програму