Извор:
СРНА
Коментари:
0
Министар унутрашњих послова Републике Српске Жељко Будимир рекао је да је неопходно предузети све потребне мјере и радње да би изборни дан протекао мирно и да полицијски службеници неће дозволити било каква нарушавања јавног реда и мира у овом периоду.
Будимир и директор Полиције Републике Српске Синиша Кострешевић посјетили су данас Полицијску станицу Лакташи гдје су разговарали са руководством Полицијске управе Бањалука и командиром станице о актуелној безбједносној ситуацији на подручју града уочи поновљених пријевремених избора за предсједника Републике Српске.
Будимир и Кострешевић упознати су о раду Полицијске станице и активностима које се предузимају на одржавању повољног стања безбједности, саопштено је из МУП-а Српске.

Република Српска
4 мј
0
Република Српска
4 мј
0
Република Српска
4 мј
0
Република Српска
5 мј
3
Република Српска
4 мј
3
Република Српска
4 мј
5
Република Српска
4 мј
10
Република Српска
4 мј
2Најновије
16
29
16
27
16
20
16
15
16
11
Тренутно на програму