Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Милорад Додик поручио да су изјаве Бакира Изетбеговића о уклањању силом доказ немоћи и нагласио: „Њихов циљ је Република Српска, а ја сам им само препрека.“
Предсједник СНСД-а истакао је да је прије само годину дана Бакир Изетбеговић јавно рекао да Срби немају већег и снажнијег политичара од њега, а данас говори да га треба уклонити силом, што је доказ његове немоћи.

БиХ
Објављен снимак разговора Додика и Изетбеговића
"То је доказ њихове немоћи и наше побједе. Када не можете да побиједите вољу народа, онда призивате силу", навео је Додик.
Додик је истакао да он није њихов циљ, већ само препрека.
Прије само годину дана Бакир Изетбеговић је јавно рекао да Срби немају већег и снажнијег политичара од мене. Данас исти тај Бакир говори да ме треба уклонити силом. То је доказ њихове немоћи и наше побједе. Када не можете да побиједите вољу народа, онда призивате силу.
Али њихов… pic.twitter.com/iJdxm2zFw1
— Милорад Додик (@MiloradDodik) June 25, 2026
"Њихов циљ је Република Српска - њене институције, њена имовина, њена слобода и њено право да сама одлучује о себи. Зато им поручујем - побјеђивао сам вас до сада, побјеђиваћу вас и убудуће - и Бакира, и "Бламушу", и "Сарајвуковића" и све потписнике сарајевских споразума и коалиције против Републике Српске", навео је Додик на "Иксу".
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Република Српска
4 ч
0
Република Српска
20 ч
0
БиХ
21 ч
7
Република Српска
23 ч
28
Република Српска
1 ч
1
Република Српска
2 ч
0
Република Српска
3 ч
0
Република Српска
3 ч
0Најновије
16
14
16
07
16
01
16
00
15
58
Тренутно на програму