Кренули са пет посланика, сада немају никога: Ова странка више није парламентарна

22.06.2026 21:16

Коментари:

0
Кренули са пет посланика, сада немају никога: Ова странка више није парламентарна
Фото: ATV

ДЕМОС је на општим изборима 2022. године освојио пет мандата. Три мандата су била редовна, а два компензациона. Данас је ова странка остала без представника у НСРС јер је Синиша Мијатовић из Зворнику приступио СПС-у.

Претходно су Ацо Станишић, Милан Дакић, Споменка Стевановић и Сузана Гашић приступили СНСД-у.

Крајем јануара странка је остала и без представника у Представничком дому ПС БиХ јер их је напустио Чедомир Стојановић.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: