Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Предсједник Владе Републике Српске Саво Минић и начелник Општине Источни Стари Град Бојо Гашановић данас су свечано отворили 14. гастро-туристичку манифестацију "Јагњијада" на Вучијој Луци на којој учествује око 70 екипа из Републике Српске, БиХ и земаља региона.
Присутни су и министар унутрашњих послова Републике Српске Жељко Будимир, као и градоначелник Источног Сарајева Љубиша Ћосић.
Гастро-туристичка манифестација "Јагњијада" се од 2011. године одржава на Вучјој Луци.
Из године у годину има све више посјетилаца који долазе не само из БиХ него и из земаља региона како би учествовали на такмичењу у традиционалном печењу јагњади на ражњу, дегустацији, богатој гастрономској понуди и културно-забавном програму.
"Јагњијада" је одлуком Владе Републике Српске проглашена манифестацијом од републичког значаја за развој туризма, чиме је потврђен њен допринос промоцији туристичких потенцијала Републике Српске и развоја локалне заједнице.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Градови и општине
2 седм
0
Свијет
2 седм
0
Хроника
2 седм
0
Стил
2 седм
0
Република Српска
2 седм
0
Република Српска
2 седм
0
Република Српска
2 седм
0
Република Српска
2 седм
1Најновије
20
55
20
44
20
42
20
20
20
10
Тренутно на програму