Коментари:
18
Предсједник Владе Републике Српске Саво Минић рекао је данас да Република Српска има најповољније цијене горива у окружењу и да је мјера поврата десет фенига по купљеној литри горива дала жељене резултате.
- Сљедеће седмице добићемо прве фактуре пумпаџија. То су сигурно значајни износи, мислим да је то преко шест милиона, директна подршка свакодневна и нашим пољопривредним произвођачима, осим оне која се односи на региресирани дизел, подршка нашим превозницима и привреди. То је изузетно добра мјера, а заједно с њом иду и мјере које се односе на ограничење маржи када су у питању основне животне намирнице - рекао је Минић у Шамцу.
Он је навео да мјера има ефекте и да се свакодневно раде анализе.

Друштво
Огласило се Министарство: Исплаћено више од 10 милиона КМ за 1.527 корисника
Подсјећамо, Влада Републике Српске донијела је јуче одлуку о продужењу мјере поврата десет фенига по купљеној литри горива за наредних мјесец дана.
У реализацију ове мјере тренутно је укључено 45 трговаца нафтним дериватима са укупно 281 продајним мјестом широм Републике Српске.
Листа привредних субјеката који учествују у овој мјери доступан је на веб страници Министарства трговине и туризма Републике Српске, погледајте ОВДЈЕ.

Република Српска
1 мј
3
Република Српска
1 мј
0
Република Српска
1 мј
2
Република Српска
1 мј
1
Република Српска
1 мј
31
Република Српска
1 мј
1
Република Српска
1 мј
8
Република Српска
1 мј
4Најновије
23
07
23
04
22
56
22
53
22
47
Тренутно на програму