Коментари:
0
На Новом Београду вечерас је дошло до стравичног напада у којем је ножем повријеђен дјечак, стар само 15 година.
Према првим информацијама, дјечак је убоден испред зграде у Улици Милеве Марић Ајнштајн, сазнаје Телеграф.
На лице мјеста одмах је упућена екипа Хитне помоћи, која ће повријеђеног превести у здравствену установу. Засад нема информација о степену повреда.
Полиција је такође упућена на терен и утврђује све околности под којима је дошло до напада, као и идентитет нападача.

Србија
8 мј
0
Србија
8 мј
0
Србија
8 мј
0
Србија
8 мј
0Најновије
16
42
16
32
16
24
16
19
16
18
Тренутно на програму