Извор:
АТВ
Коментари:
0
Градоначелница Ужица др Јелена Раковић Радивојевић синоћ је хитно примљена у Општу болницу у Ужицу.
Како "Информер" незванично сазнаје она је доживјела срчани удар и уграђен јој је стент.
"Јуче, у вечерњим сатима градоначелница Ужица др Јелена Раковић Радивојевић је због здравствених тегоба примљена у Општу болницу Ужице. Према информацијама из ОБ Ужице, она је у стабилном стању и предузимају се све потребне мјере да се превазиђу новонастале здравствене компликације", навели су из Градске управе и додали:
"Молимо све да у овом тренутку поштују приватност ње и њене породице".

Србија
6 мј
0
Србија
6 мј
0
Србија
6 мј
0
Србија
6 мј
0Најновије
11
27
11
25
11
23
11
15
11
11
Тренутно на програму